ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

e-mail Друк PDF

УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ інформує, що 4-7 вересня 2019 року в Ризі, Латвія, відбудеться 24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка «Riga Food 2019».
У заході планується участь 720 підприємств з 35 країн, фахівців з 50 країн та 40 тис. відвідувачів за участю вищого керівництва Латвійської Республіки.
Основні галузеві напрямки виставки:
1. продовольство (широкий спектр)
2. напої (алкогольні/безалкогольні);
3. харчова переробка (послуги, технології);
4. упаковка (технології);
5. обладнання і сервіси громадського харчування;
6. профільна робота готелів;
7. мережевий роздріб, магазини (збут, реалізація).
В рамках виставки планується організувати національний стенд виробників української продовольчої промисловості.
Мета стенду – представити максимально широкий спектр харчової продукції України, і надати таким чином українському бізнесу нові можливості співпраці з Латвією та іншими країнами Європи.
Умови участі у виставці: площа стенду кожної української компанії становитиме орієнтовно 6 кв.м (інша площа надається за запитом компанії). Звертаємо увагу, що вартість площі, а також загальної забудови та оформлення національного стенду і національної культурної програми оплачується за рахунок спонсорських коштів латвійської сторони. Інформація щодо вартості обладнання, додаткових послуг на виставці буде надаватися українській компанії після попереднього підтвердження участі.
Запрошуються до участі у виставці як експонентів або відвідувачів і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 29 березня 2019 року надіслати попереднє підтвердження участі, заповнивши анкету, що додається.
Контактна інформація: тел. (044)536 96 42, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактна особа: Куцева Світлана Геннадієвна.

...Анкета учасника

Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2019, 09:32  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.