Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення  Макарівської районної державної адміністрації від 21.03.2019  № 12 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні соціального захисту населення  Макарівської районної державної адміністрації»:

- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення;
- головний спеціаліст відділу прийняття рішень.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби. Документи для участі в конкурсі приймаються  до 05.04.2019 за адресою: смт Макарів, провул. Гетьманський, 2 управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації, 12-й кабінет.
Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит.
Довідки за телефонами: 5-23-82.

...Умови проведення конкурсу на посаду категорії «В», головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Київської області

...Умови проведення конкурсу на посаду категорії «В», головного спеціаліста відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Київської області