Голова Макарівської райдержадміністрації представила публічний звіт про підсумки діяльності за 2018 рік

14 березня в приміщенні Макарівської райдержадміністрації пройшла наради  з   керівниками   установ, підприємств,  організацій  та  структурних  підрозділів  райдержадміністрації, сільськими та селищними головами. Нараду провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською.
На порядку денному були заслухані звіти про підсумки роботи Державної казначейської служби України у Макарівському районі за 2018 рік (доповідач – начальник Державної казначейської служби України у Макарівському районі О.Лагодний), про стан оперативної обстановки на території обслуговування Макарівського району в 2018 році (доповідач – заступник начальника поліції Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції головного управління Національної поліції в Київській області Ю.Сірцов), про підсумки роботи Макарівської філії Київського обласного центру зайнятості у 2018 році (доповідач  – директор Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Л.Мазепа), а також до уваги присутніх на нараді був представлений публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації за підсумками роботи в 2018 році.
Докладніше з публічним звітом голови райдержадміністрації можна ознайомитися за посиланням:
Щодо діяльності Макарівської філії Київського обласного центру зайнятості у 2018 році: протягом січня-грудня 2018 року до Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні та  отриманням соціальних послуг звернулась 1274 незайнятих трудовою діяльністю громадян. Всього надано статус безробітного впродовж звітного періоду 835 шукачам роботи, з них: жінок – 437 осіб, молоді до 35 років – 340 осіб. В загальній чисельності незайнятого населення, що отримували соціальні послуги питома вага жінок становить майже 52%, частка молоді до 35 років – 41%. Середній розмір допомоги по безробіттю у грудні 2018 року становив 4128 грн.
Мінімальний розмір допомоги без урахування страхового стажу становить 610грн., мінімальний розмір допомоги з урахуванням страхового стажу становить 1630 грн, максимальний розмір допомоги по безробіттю становить 7684 грн.
За сприяння фахівців центру зайнятості впродовж січня - грудня на вакантні та новостворені місця працевлаштовані 334 особи із числа незайнятих  та безробітних громадян, з них жінок – 104, молоді до 35 років – 82 особи. Рівень працевлаштування становить 30%.
Участь в роботах  тимчасового характеру приймало 103 особи.
З метою задоволення потреб роботодавців у кадрах, сприяння працевлаштуванню безробітних осіб фахівцями центру зайнятості постійно проводиться робота по збору вакансій. Впродовж січня - грудня роботодавцями подано 574 вакансії до центру зайнятості. Навантаження на вільне робоче місце становило 4 особи.
За звітний період фахівцями центру зайнятості зареєстровано факт припинення 63 договорів між найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями,  діючими лишаються 225 договорів.
Протягом 2018 року до Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості звернулось за отриманням соціальних послуг 3 внутрішньо переміщених осіб, всього мали статус безробітного протягом звітного періоду 8 осіб. Середня допомога по безробіттю даної категорії складє 3172 грн.
У 2018 році до Макарівської районної філії КОЦЗ звернулось для  отриманням соціальних послуг: 18 військовослужбовців демобілізованих в т.ч. із зони АТО, всього перебувало на обліку 39 особи зазначеної категорії. Працевлаштовані протягом звітного періоду 9 осіб. Середня допомога по безробіттю даної категорії складала 5904 грн.
За даними Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції головного управління Національної поліції в Київській області: в період з 01.01.2018 по 31.12.2018 року до Макарівського ВП надійшло  8083 заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них:
- 5321 – розглянуто згідно ЗУ «Про звернення громадян», з них за спрощеною системою - 2880; 922 – складено адміністративних протоколів; 525 – передано за належністю до іншого органу поліції; 900 – зареєстровано в ЄРДР, а саме: направлено до суду – 246 кримінальних проваджень, відсоток розслідуваних без закритих складає 27,7 %, область – 22,1%; кількість кримінальних правопорушень по яким особі повідомлено про підозру - 238, питома вага складає – 52,1%, область – 47,2%; кількість закритих кримінальних правопорушень - 443, питома вага складає – 49,2%, область – 52,1%.
Зареєстровано особливо тяжких злочинів – 123, з них: закрито – 115, особам повідомлено про підозру – 7, направлено до суду – 6, питома вага складає – 87,5%, область – 41,6%.
Зареєстровано тяжких  злочинів - 220, з них: закрито - 9, особам повідомлено про підозру - 69, направлено до суду – 71, питома вага розкритих складає 32,7%, по області – 37,3%.
Зареєстровано злочинів середньої та невеликої тяжкості – 557, з них:  закрито – 319, особам повідомлено про підозру – 162, направлено до суду – 169, питома вага розкритих складає – 68,1%, по області – 55,8%.

Останнє оновлення на Четвер, 14 березня 2019, 17:45