Про проведення конкурсу з відбору проектів в рамках «Європейського корпусу солідарності»

e-mail Друк PDF

До Міністерства молоді і а спорту надійшов лис і від Міністерства закордонних справ щодо проведення конкурсу з відбору проектів в рамках ініціативи ЄЄ "Європейський корпус солідарності", який відкриває можливість для молоді проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти спрямовані па сприяння солідарності в європейському суспільстві. Бюджетні ініціативи ЄЄ складає 375.6 млн. євро на 201 8-2020 роки
Учасники зазначеної ініціативи можуть брати участь в широкому спектрі проектів, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомоги у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо. До участі в проектах в рамках Європейського корпусу солідарності залучаються особи віком 18-30 років.
Представники України також можуть брати участь у конкурсі. Водночас, участь представників (фіз.осіб) країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть виступати у таких проектах в якості партнерів.
Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський молодіжний портал (https://europa.eu/vouth/solidarity  en). Реєстрація проектів відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року, в залежності від виду діяльності. Крім того, Міністерство закордонних справ висловило готовність у сприянні по взаємодії з питань щодо у часті у конкурсі зі стороною ЄС (департамент Європейського Союзу і НАТО, тел. 238-18-12).

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.