Про проведення конкурсу з відбору проектів в рамках «Європейського корпусу солідарності»

До Міністерства молоді і а спорту надійшов лис і від Міністерства закордонних справ щодо проведення конкурсу з відбору проектів в рамках ініціативи ЄЄ "Європейський корпус солідарності", який відкриває можливість для молоді проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти спрямовані па сприяння солідарності в європейському суспільстві. Бюджетні ініціативи ЄЄ складає 375.6 млн. євро на 201 8-2020 роки
Учасники зазначеної ініціативи можуть брати участь в широкому спектрі проектів, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомоги у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо. До участі в проектах в рамках Європейського корпусу солідарності залучаються особи віком 18-30 років.
Представники України також можуть брати участь у конкурсі. Водночас, участь представників (фіз.осіб) країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть виступати у таких проектах в якості партнерів.
Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський молодіжний портал (https://europa.eu/vouth/solidarity  en). Реєстрація проектів відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року, в залежності від виду діяльності. Крім того, Міністерство закордонних справ висловило готовність у сприянні по взаємодії з питань щодо у часті у конкурсі зі стороною ЄС (департамент Європейського Союзу і НАТО, тел. 238-18-12).