Президентство кардинально змінює життя і ставлення до країни

Президентство кардинально змінює життя і ставлення до країни - Петро Порошенко зізнався журналістам, що ступінь відповідальності і глибина викликів рік до року тільки зростають.
П’ять років тому, згадує глава держави – метою було не втратити країну, нині – зробити так, аби ті випробування, які випали українському народу, не стали марними. Про це Президент заявив після того, як подав документи у ЦВК про реєстрацію кандидатом.

Петро Порошенко, Президент України
В 19му році ще більша відповідальність, відповідальність за долю країни. Сьогодні ми вже розуміємо, що за ці п’ять років країна пройшла шалені випробування. Дуже важливо, щоби ті жертви, ті зусилля, які докладав український народ, їх не змарнували, щоб ми не зупинилися на півдороги і щоби наші рішучі дії по напрямку реформування країни щодо відповідальності критеріям, які необхідні для членства в Європейському союзі, в НАТО – це принципова наша ключова позиція.

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:39