Інформування населення щодо надання пільг окремим категоріям громадян

Фахівцями управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації (далі – Управління) з 1 по 5 січня 2019 року здійснювався прийом та перевірка розрахунків витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян, від організацій-надавачів послуг.
Наразі пільги надаються таким категоріям населення: особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, діти війни, 1, 2 категорія ЧАЕС, вдови ЧАЕС, багатодітні сім’ї, сільські працівники за профознакою, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, а також інші.
Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління здійснюється надання пільг на житлово-комунальні послуги вищезазначеним категоріям осіб, що проживають у Макарівському районі, на газопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення, квартплата та ін.
На даний час держава забезпечує надання пільг на житлово-комунальні послуги у вигляді знижки їх вартості в межах середніх норм у таких розмірах:
- особам з інвалідністю внаслідок війни – 100 %;
- учасникам бойових дій – 75%;
- учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітним сім’ям – 50%.
- дітям війни – 25 %.
- педагогічним та медичним працівникам на пенсії – 100 % (знижка на газопостачання надається лише на опалювальний період, а 30 квВт електроенергії надається цілий рік).
Фахівцями відділу персоніфікації постійно здійснюється прийом та надання консультацій з питань надання пільг окремим категоріям населення.
За будь – якою інформацією щодо надання пільг звертатися за адресою смт. Макарів, пров. Гетьманський, 2, каб.№15 або за телефоном (04578) 6 09 58.