Інформування населення щодо надання пільг окремим категоріям громадян

e-mail Друк PDF

Фахівцями управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації (далі – Управління) з 1 по 5 січня 2019 року здійснювався прийом та перевірка розрахунків витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян, від організацій-надавачів послуг.
Наразі пільги надаються таким категоріям населення: особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, діти війни, 1, 2 категорія ЧАЕС, вдови ЧАЕС, багатодітні сім’ї, сільські працівники за профознакою, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, а також інші.
Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління здійснюється надання пільг на житлово-комунальні послуги вищезазначеним категоріям осіб, що проживають у Макарівському районі, на газопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення, квартплата та ін.
На даний час держава забезпечує надання пільг на житлово-комунальні послуги у вигляді знижки їх вартості в межах середніх норм у таких розмірах:
- особам з інвалідністю внаслідок війни – 100 %;
- учасникам бойових дій – 75%;
- учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітним сім’ям – 50%.
- дітям війни – 25 %.
- педагогічним та медичним працівникам на пенсії – 100 % (знижка на газопостачання надається лише на опалювальний період, а 30 квВт електроенергії надається цілий рік).
Фахівцями відділу персоніфікації постійно здійснюється прийом та надання консультацій з питань надання пільг окремим категоріям населення.
За будь – якою інформацією щодо надання пільг звертатися за адресою смт. Макарів, пров. Гетьманський, 2, каб.№15 або за телефоном (04578) 6 09 58.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.