Пройшла спільна нарада щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування і легалізацію трудових відносин

06 лютого спільна нарада на виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 22.01.2019 № 2-1 щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування і легалізацію трудових відносин. Спільну нараду провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю представників Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Макарівської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області та відділу державної виконавчої служби Макарівського району Головного Територіального управління юстиції у Київській області.
Метою проведення спільної наради було обговорення питань виконання у 2018 році заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості по цьому внеску, виконання заходів по легалізації трудових відносин та визначення конкретних дій щодо спільної роботи по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, погашенню заборгованості по цьому внеску, легалізації трудових відносин та інспекційних відвідувань на 2019 рік.
Відповідно до опрацювання вказаних питань було вирішено:
- Києво-Святошинському ОУПФУ Київської області та Макарівській ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області: інформувати фізичних осіб-підприємців, що мають заборгованість по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування про необхідність сплати заборгованості по єдиному внеску та своєчасну сплату поточних платежів;
-  Макарівській ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області: забезпечити в 2019 році надходження коштів від спдати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування з врахуванням погашення заборгованості по єдиному внеску, яка виникла після 01.01.2019;
-  відділу державної виконавчої служби Макарівського району Головного Територіального управління юстиції у Київській області: забезпечити звернення до суду з поданням про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон керівників підприємств-боржників та фізичних осіб-підприємців, які мають заборгованість по сплаті внесків та інше.