Відбулася апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

04 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела розширену апарату нараду з керівниками установ і організацій району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та сільськими селищними головами щодо питань стану справляння плати за землю та орендної плати за земельні ділянки в розрізі адміністративно-територіальних одиниць, особливостей бюджетного процесу у 2019 році, підсумків роботи управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації за 2018 рік, ходу призову громадян України на строкову та контрактну службу у 2018 році в Макарівському районі, підсумків розгляду звернень громадян у Макарівські райдержадміністрації за 12 місяць 2018 року та стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах Макарівської райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських, селищних рад та інших організаціях, підприємствах району за 2018 рік.
На початку наради приємним моментом стало вручення державної нагороди України “Мати-героїня” жительці с. Пашківка В.Ольшаній, матері 5 дітей, а також була вручена Рожівському сільському голові М.Чапіку “За працю і звитягу”.
З першого питання доповіла заступник начальника Макарівської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області Л.Джига.
Плата за землю є одним із основних видів доходів місцевих бюджетів, що зараховується на рахунок відповідних рад (сільської, селищної), на території яких розташовані земельні ділянки.
Згідно ПКУ ставка податку за земельні ділянки, нормативно-грошову оцінку яких проведено, для земель загального користування — не більше 1% від нормативно-грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь — не менше 0,3% та не більше 1% від нормативно-грошової оцінки.
По Макарівському району земельний податок нараховується згідно рішень сільських (селищних) рад “Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку”. Кількість власників по району — 31340 чоловік, з них платників податків 17350 (наступні пільговики).
Відповідно до опрацьованих питань порядку денного Т.Семенова дала наступні доручення: головам сільських, селищних рад:
- співпрацювати з органами податкової служби району та вчасно надавати інформацію для справляння податку на землю;
- звернути увагу на якісне та своєчасне виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації;
- керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам сільських, селищних рад: постійно тримати на контролі питання належного виконання Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 лютого 2019, 17:08  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.