Філія “Вишгородська станція екстреної медичної допомоги” Макарівська підстанція” отримала новий автомобіль екстреної медичної допомоги

14 січня медичним працівникам філії “Вишгородська станція екстреної медичної допомоги” “Макарівська підстанція” був переданий новий сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги (ЕМД), придбаний за кошти обласного бюджету.
Урочиста подія відбулася за участю голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Київської обласної ради Т.Семенової, голови Макарівської районної ради О.Гулака, головного лікаря Вишгородської станції екстренної медичної допомоги В.Павленка, депутата Київської обласної ради, голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Київської обласної ради Р.Титикала, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, головних лікарів, завідувача поліклінікою та медичного персоналу районних закладів охорони здоров'я.
У ході заходу Т.Семенова підкреслила значимість екстренної медичної допомоги для району та висловила подяку за допомогу та спільну роботу, яка принесла плоди у вигляді придбаного автомобіля ЕМД заступнику голови Київської облдержадміністрації (бувшому директору департаменту охорони здоров'я КОДА) А.Арешкович, депутату, голові постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради Н.Бігарі, депутату Київської обласної ради Р.Титикалу, депутату, члену постійної комісії з питань бюджету та фінансів Київської обласної ради С.Федорченку.
Окремо О.Гулак та В.Павленко звернулися до медичного персоналу з побажаннями наснаги на обраному професійному шляху, основні складові якого - це швидке реагування та визначення ряду ефективних дій у наданні екстреної медичної допомоги громадянам, які її потребують. Після чого голова Макарівської райдержадміністрації передала ключі від автомобіля завідуючій Макарівської підстанції І.Собко, яка у свою чергу подякувала за підтримку медичної галузі керівництву району та всім причетним до придбання автомобіля ЕМД, завдяки якому медичні працівники станції зможуть надавати своєчасну допомогу жителям району, спрямовану на врятування і збереження життя людини у невідкладному стані з мінімізацією наслідків впливу такого стану на її здоров'я.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2019, 17:12