Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 08.01.2019 по 11.01.2019

В архівному відділі протягом тижня з 08.01.2019 по 11.01.2019 виконано 18 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 13, соціально-правового характеру – 5. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Секретарю Червонослобідської сільської ради надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів. Складено та надіслано Гавронщинській та Наливайківській сільським радам, Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатуру справ управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації на 2019 рік, описи справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення справ Макарівського районного центру зайнятості.