Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря державним підприємством «Макарівське лісове господарство»

ДП «Макарівське лісове господарство» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових майданчиків, що розташовані за адресою: смт Кодра (ст. Буян), вул. Вокзальна, 18-б (Проммайданчик 3).
Нижній склад та цех переробки деревини ст. Буян (Проммайданчик 3) спеціалізується на первинній обробці деревини та налічує 7 джерел викидів.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 0,3692 т/рік, оксид вуглецю – 0,8681 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,4561 т/рік, метан – 0,0237 т/рік, вуглецю діоксид – 485,457 т/рік, азоту (1) оксид (N2O) – 0,0189 т/рік, НМЛОС – 0,2131 т/рік.
Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин становить 1,9065 тонн на рік без урахування парникових газів та 487,4061 тонн на рік з урахуванням викидів парникових газів.
Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від джерел забруднення підприємства становить 2,0047 т/рік, без урахування парникових газів та 490,87742 т/рік з урахуванням викидів парникових газів.
З метою отримання Дозволів підприємством було проведено інвентаризацію стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин, розроблені документи у яких обґрунтовуються обсяги викидів, за результатами яких встановлено відповідність викидів нормативним.
Підприємство повідомляє про те, що величини викидів не перевищують нормативи гранично допустимих норм викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел та гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони і в селітебній зоні. Житлова забудова, зони відпочинку, дитячі заклади не потрапляють в межі санітарно-захисної зони.
За детальною з інформацією щодо розрахунку обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення бажаючі можуть ознайомитись за адресою смт Макарів, вул. Ярослава Мудрого 17/1 та за телефоном (04578) 6-01-42.
З метою реалізації прав громадськості на участь у процесі прийняття рішень з питань, що стосуються довкілля, Макарівська райдержадміністрація проводить збір зауважень від громадських організацій та окремих громадян з даного питання протягом 30 календарних днів.
Обґрунтовані зауваження просимо надсилати за адресою: 08001, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 , тел. (04578) 5-14-44, 5-35-55.
Оголошення товариства опубліковано в газеті «Макарівські вісті» від 12.10.2018 № 38 (11046).

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 15:29