На Київщині профінансовано листки непрацездатності, видані внаслідок виробничої травми або профзахворювання, на суму понад 2,4 млн. грн

Відповідно до оперативних даних трьох кварталів 2018 року за рахунок коштів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області здійснено фінансування за листками непрацездатності, виданими внаслідок професійного захворювання або травми, пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, 145 застрахованим особам. Загальна сума видатків склала понад 2,4 млн грн.
Крім того, якщо внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання потерпілий тимчасово втратив працездатність, обласне управління ФССУ фінансує всі витрати на його лікування.
У разі визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності, призначаються також одноразова допомога, що складає до 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, та щомісячні страхові виплати, які не мають перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму. Сума щомісячних виплат залежить від ступеня втрати працездатності та заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку.
Так, за оперативними даними дев’яти місяців 2018 року Фондом соціального страхування України забезпечено виплату понад 40 одноразових допомог. Щомісячні страхові виплати для 4224 потерпілих на виробництві та членів їх сімей профінансовано на суму 95,6 млн. грн.