„Гаряча лінія” по легалізації трудових відносин

e-mail Друк PDF

Легалізація трудових відносин, боротьба з зарплатами «в конвертах» є одним із важливих напрямків роботи фіскальних органів. З метою своєчасного доведення до платників податків та громадян актуальності цього питання  на Макарівщині проводиться постійна робота, використовуються різноманітні форми та методи роботи, серед яких, зокрема, проведення семінарів, засідань «круглого столу», сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» тощо.
Тому, днями у Макарівській ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області відбувся черговий сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему „ Ліквідація нелегальної зайнятості населення як один із резервів детінізації економіки”. На запитання платників податків, які цього дня зателефонували, відповідав начальник Ірпінського управління  Максим Косовський.
Основними питаннями, які задавали платники, були питання щодо оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.