„Гаряча лінія” по легалізації трудових відносин

Легалізація трудових відносин, боротьба з зарплатами «в конвертах» є одним із важливих напрямків роботи фіскальних органів. З метою своєчасного доведення до платників податків та громадян актуальності цього питання  на Макарівщині проводиться постійна робота, використовуються різноманітні форми та методи роботи, серед яких, зокрема, проведення семінарів, засідань «круглого столу», сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» тощо.
Тому, днями у Макарівській ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області відбувся черговий сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему „ Ліквідація нелегальної зайнятості населення як один із резервів детінізації економіки”. На запитання платників податків, які цього дня зателефонували, відповідав начальник Ірпінського управління  Максим Косовський.
Основними питаннями, які задавали платники, були питання щодо оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку.