Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря державним підприємством «Макарівське лісове господарство»

ДП «Макарівське лісове господарство» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових майданчиків, що розташовані за адресами: смт Макарів, вул. Ярослава Мудрого, 17/1 (Проммайданчик 1), с. Небилиця, вул. Щорса, 1а (Проммайданчик 2), ст.. Буян, вул. Вокзальна, 18б (Проммайданчик 3).
Підприємство Проммайданчик 1 спеціалізується на утриманні та зберіганні автотранспорту, проведенні робіт по охороні лісу, догляду за лісом. Проммайданчик налічує 3 джерела викидів. Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від джерел забруднення підприємства становить 0,1904 т/рік, без урахування парникових газів та 63,19596 т/рік з урахуванням викидів парникових газів.
Підприємство Проммайданчик 2 спеціалізується на обробці деревини та налічує 8 джерел викидів. Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від джерел забруднення підприємства становить 1,4834 т/рік, без урахування парникових газів та 452,27267 т/рік з урахуванням викидів парникових газів.
Підприємство Проммайданчик 3 спеціалізується на первинній обробці деревини та налічує 7 джерел викидів. Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від джерел забруднення підприємства становить 2,0047 т/рік, без урахування парникових газів та 490,87742 т/рік з урахуванням викидів парникових газів.
З метою отримання Дозволів підприємством було проведено інвентаризацію стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин, розроблені документи у яких обґрунтовуються обсяги викидів, за результатами яких встановлено відповідність викидів нормативним, проведено оцінку впливу викидів забруднюючих речовин на стан атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони.
Детально з інформацією щодо розрахунку обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення бажаючі можуть ознайомитись за адресою смт Макарів, вул. Ярослава Мудрого 17/1 та за телефоном (04578) 6-01-42.
З метою реалізації прав громадськості на участь у процесі прийняття рішень з питань, що стосуються довкілля, Макарівська райдержадміністрація проводить збір зауважень від громадських організацій та окремих громадян з даного питання протягом 30 календарних днів.
Огрунтовані зауваження просимо надсилати за адресою: 08001, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 , тел. (04578) 5-14-44, 5-35-55.
Оголошення товариства опубліковано в газеті «Макарівські вісті» від 12.10.2018 № 38 (11046).