«ПАКУНОК МАЛЮКА»: БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Уряд посилює соціальний захист сімей з дітьми, створює умови для зміцнення інституту сім’ї та забезпечення належних соціально-економічних умов її життєдіяльності. Запроваджено новий Порядок  надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 за № 512.
Українські сім’ї, у яких малюки народились після 1 вересня 2018р. отримають набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток, до якого входять:
• Підгузки одноразові для новонароджених, від 2 до 5 кг, не менше 94 штук в упаковці;
• Серветки вологі одноразові для дітей від 0 років, гіпоалергенні, PH-нейтральні, без запаху, не менше 56 штук в упаковці;
• Пелюшка ситцева, розмір 80 x 95 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %);
• Пелюшка фланелева, розмір 90 x 110 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %);
• Пелюшка муслінова, розмір 70 x 70 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %);
• Пелюшка багаторазова вологостійка, розмір 60 х 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %);
• Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 0 – 3 місяці;
• Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 3 – 6 місяців;
• Боді з коротким рукавом: розмір 50 – 56 см; розмір 56 – 58 см;
• Боді з довгим рукавом, трикотаж, стовідсоткова бавовна: розмір 50 – 56 см; розмір 56 – 58 см;
• Штани-повзунки із закритими носочками, стовідсоткова бавовна: розмір 50 – 56 см; розмір 56 – 58 см;
• Чоловічки з довгим рукавом та штанцями: розмір 50 – 56 см; розмір 56 – 58 см;
• Шкарпетки, частка бавовни у виробі не менше 90 відсотків, розмір 0 – 3 місяці;
• Термометр для води;
• Термометр для тіла електронний з гумовим наконечником;
• Ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками (безпечні), виготовлені з нержавіючої медичної сталі;
• Прокладки для лактації, не менше 60 штук в упаковці;
• Ковдра тепла/демісезонна, та зовнішня тканина наповнювач – стовідсоткова бавовна, розмір 90 x 120 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %);
• Плед-ковдра, 100 % трикотаж, бавовна, розмір 60 x 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %);
• Матрац, склад за міжнародними нормами, розмір 42 x 70. Розмір матрацу (периметр) має збігатися з розміром (периметром) дна коробки-колиски;
• Рушник махровий для купання з кутком, розмір 100 x 100 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %), вироблений з натурального матеріалу;
• Іграшка-брязкальце розвиваюча, виготовлена із пластику зі сертифікатом, що дозволяє використання дитячих іграшок, без дрібних деталей;
• Крем із вмістом ланоліну 100 %;
• Рідке мило-шампунь дитяче з дозатором, універсальне, від 0 років, без парабенів, гіпоалергенне, без запаху, 500 мл.
Весь комплект упакований в коробку-колиску з міцного картону, розмір 43×70×27 см.
02.10.2018 заступник голови Макарівської районної державної адміністрації Багінська Ірина Анатоліївна та начальник управління соціального захисту населення Макарівської РДА Невмержицький Григорій Іванович особисто вручили пакунки за місцем проживання малюка першим родинам, в яких народились діти у вересні 2018.
Пакунок надаватиметься кожній родині, він підтримає матеріально, інформаційно, та стане серйозною допомогою першочергово тим родинам, які через складне матеріальне становище не можуть придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.

Останнє оновлення на Середа, 03 жовтня 2018, 09:57