Виїзна нарада з питання можливостей будівництва переробного заводу продукції ягідництва

10 серпня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно з начальником відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечаєм, завідувачем сектору містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації С.Головатенко та начальником відділу у Макарівському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області А.Карбрвським здійснив виїзд до Рожівської сільської ради, де відбулася зустріч з Рожівським сільським головою М. Чапіком і представниками Kyivskyi agricultural servicing cooperative та нарада щодо перспектив будівництва заводу з переробки продукції ягідництва на території Рожівської сільської ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 серпня 2018, 14:34