Дайджест новин Уряду станом на 18:00 год. 09 серпня 2018 року

Заступник Міністра оборони Анатолій Петренко ознайомився з роботою 59-го військового мобільного госпіталю у Сєвєродонецьку

Мінрегіон розробив методичні рекомендації для регіонів щодо будівництва малих групових будинків для дітей-сиріт на заміну інтернатам

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов ознайомився зі спортивною інфраструктурою Одещини

Ціни на продукти харчування в Україні знижуються, - Держстат

Міністр оборони: Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів

Лілія Гриневич: Цьогоріч на вступній кампанії електронна система працювала без збоїв, однак реєстрацію часом гальмували помилки вступників

Усі діти загиблих захисників України, які зараховані на контракт, мають бути переведені на бюджет - очільник директорату вищої освіти Олег Шаров

У районі проведення операції Об’єднаних сил працювали мобільні робочі групи Міноборони

МОН: Цьогоріч майже 60% вступників зараховано на бюджет за першою пріоритетністю

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю