Новини агропромислового комплексу

e-mail Друк PDF

07-08 серпня на базі потужного ТОВ «Український сад», що здійснює свою діяльність в с. Юрівка, відбулося навчання для працівників господарства, специфіка роботи яких, пов’язана із застосуванням засобів захисту рослин. Дане підприємство має в обробітку 86 га землі, де впроваджується основна його діяльність - вирощування яблук. Вироблений продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, вирощений з турботою про професійне здоров’я і безпеку працівників та стан навколишнього середовища. Продукція компанії експортується до Франції, Латвії, Італії. Навчання провів державний фітосанітарний інспектор Управління фітосанітарної безпеки Держпродслужби Київської області Володимир Романенко спільно з працівниками відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації. В результаті чого працівниками сільськогосподарського підприємства отримано посвідчення, які дають право на доступ до роботи з пестицидами.
Під час навчання було оглянуто виробничу базу ТОВ «Український сад», в тому числі виробничі приміщення, обладнання, холодильні установки для зберігання та підготовки продукції до збуту, а також безпосередньо яблуневі сади.

Останнє оновлення на Четвер, 09 серпня 2018, 15:46  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.