Новини агропромислового комплексу

07-08 серпня на базі потужного ТОВ «Український сад», що здійснює свою діяльність в с. Юрівка, відбулося навчання для працівників господарства, специфіка роботи яких, пов’язана із застосуванням засобів захисту рослин. Дане підприємство має в обробітку 86 га землі, де впроваджується основна його діяльність - вирощування яблук. Вироблений продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, вирощений з турботою про професійне здоров’я і безпеку працівників та стан навколишнього середовища. Продукція компанії експортується до Франції, Латвії, Італії. Навчання провів державний фітосанітарний інспектор Управління фітосанітарної безпеки Держпродслужби Київської області Володимир Романенко спільно з працівниками відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації. В результаті чого працівниками сільськогосподарського підприємства отримано посвідчення, які дають право на доступ до роботи з пестицидами.
Під час навчання було оглянуто виробничу базу ТОВ «Український сад», в тому числі виробничі приміщення, обладнання, холодильні установки для зберігання та підготовки продукції до збуту, а також безпосередньо яблуневі сади.

Останнє оновлення на Четвер, 09 серпня 2018, 15:46