Засідання позачергової двадцять другої сесії Макарівської районної ради VІI скликання

08 серпня пройшло засідання позачергової двадцять другої сесії Макарівської районної ради VІI скликання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за I півріччя 2018 року, внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2017 № 335–19–VII «Про районний бюджет Макарівського району на 2018 рік», з яких доповіла начальник управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківська та затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення громадянами особистого селянського господарства, доповідав голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин Макарівської районної ради Д.Ларчиков.
Засідання провів заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко за участю депутатського корпусу районної ради, в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, керівників окремих установ і закладів району, представників громадськості.