Засідання позачергової двадцять другої сесії Макарівської районної ради VІI скликання

e-mail Друк PDF

08 серпня пройшло засідання позачергової двадцять другої сесії Макарівської районної ради VІI скликання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за I півріччя 2018 року, внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2017 № 335–19–VII «Про районний бюджет Макарівського району на 2018 рік», з яких доповіла начальник управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківська та затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення громадянами особистого селянського господарства, доповідав голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин Макарівської районної ради Д.Ларчиков.
Засідання провів заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко за участю депутатського корпусу районної ради, в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, керівників окремих установ і закладів району, представників громадськості.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.