Робоча зустріч щодо реалізації аспектів медичної реформи на теренах району

e-mail Друк PDF

13 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч з головним лікарем КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенком. У ході зустрічі йшла мова про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі.
Станом на 13 липня з лікарями району укладено 9666 декларацій, що становить 26,14% від кількості зареєстрованого населення.
Нагадаємо: лікарем первинної допомоги можуть бути сімейний лікар, педіатр або терапевт. Пацієнт може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Якщо виявиться, що лікар не влаштовує пацієнта, то він може розірвати договір та укласти новий — з іншим.
Під час укладання Декларації пацієнтів з обраними лікарями лікарі реєструватимуть пацієнтів у системі. Таким чином, Національна служба здоров'я України зможе оплачувати закладу, де працює цей лікар, ведення кожного пацієнта.

У майбутньому електронна система надасть можливість пацієнтам швидко отримати свою медичну інформацію, а лікарям — правильно ставити діагноз з урахуванням цілісної картини здоров’я пацієнта. Система замінить паперові медичні карти й довідки, лікарі виписуватимуть електронні рецепти, які неможливо підробити.
Приватний лікар, укладаючи договір з пацієнтом, матиме такі самі повноваження, як і лікар бюджетної установи. Довідки та лікарняні листи приватний лікар зможе виписувати так само як і лікар з державної поліклініки.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 14:40  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.