Робоча зустріч щодо реалізації аспектів медичної реформи на теренах району

13 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч з головним лікарем КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенком. У ході зустрічі йшла мова про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі.
Станом на 13 липня з лікарями району укладено 9666 декларацій, що становить 26,14% від кількості зареєстрованого населення.
Нагадаємо: лікарем первинної допомоги можуть бути сімейний лікар, педіатр або терапевт. Пацієнт може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Якщо виявиться, що лікар не влаштовує пацієнта, то він може розірвати договір та укласти новий — з іншим.
Під час укладання Декларації пацієнтів з обраними лікарями лікарі реєструватимуть пацієнтів у системі. Таким чином, Національна служба здоров'я України зможе оплачувати закладу, де працює цей лікар, ведення кожного пацієнта.

У майбутньому електронна система надасть можливість пацієнтам швидко отримати свою медичну інформацію, а лікарям — правильно ставити діагноз з урахуванням цілісної картини здоров’я пацієнта. Система замінить паперові медичні карти й довідки, лікарі виписуватимуть електронні рецепти, які неможливо підробити.
Приватний лікар, укладаючи договір з пацієнтом, матиме такі самі повноваження, як і лікар бюджетної установи. Довідки та лікарняні листи приватний лікар зможе виписувати так само як і лікар з державної поліклініки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 14:40

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.