Семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес - партнера в Європейському Союзі?»

17 липня 2018 року, за адресою пл. Лесі Українки, 1 (м. Київ), о 14:00 год. пройде семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес - партнера в Європейському Союзі?».
Семінар проводиться Київською обласною державною адміністрацією разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі
До участі запрошуються: малий і середній бізнес, бізнес - асоціації, агенції регіонального розвитку, представники громадських організацій
Програма семінару: «Можливості від ЄС: Програми та проекти підтримки бізнесу Київської області»
13:30-14:00 Реєстрація учасників.
14:00-14:15 Вступне слово першого заступника голови Київської облдержадміністрації Анісімова А.Є.
14:15-14:55 Презентація програми COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises) — європейської програми підтримки
малого та середнього підприємництва.
Вадим Загарій, експерт Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.
14:55-15:30 Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном.
Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network — Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України.
15:30-15:45 Кава-пауза.
15:45-16:15 Офіс з просування експорту.
Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
16:15-16:30 Інструменти підтримки МСБ від фінансових установ та платформ.
Валерій Майборода, виконавчий директор Німецько-Українського фонду.
16:30-17:00 Смарт спеціалізації для України.
Ніно Даменія, експертка Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.
17:10-17.20 Історія успіху: інвестуємо в промисловість Київщини.
ТОВ Індустріальний парк Мироцьке
Станислав Герман, керівник ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке»
Індустріальний парк «Біла Церква»
Володимир Хмурич, керівник Індустріального парку «Біла Церква»

17:20-18:00 Питання та відповіді.