Порядок використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні

Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації було ініційовано розробку Комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки (далі – Програма).
Метою Програми є матеріальна підтримка вищезазначених категорій громадян, які знаходяться в складних життєвих обставинах.
Бюджетні кошти спрямовуються на виплату матеріальної допомоги особам зареєстрованим в Київської області (далі – матеріальна допомога), які відносяться до наступних категорій:
- сім’ї військовослужбовців, учасників антитерористичної операції  (далі – учасники АТО), які знаходяться в складних життєвих обставинах;
- учасники АТО, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

- учасники АТО, які належать до учасників бойових дій відповідно до статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
- сім’ї військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції;
- члени сімей Героїв Небесної Сотні;
- військовослужбовці, які підписали контракт на проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції, сім’ї яких знаходяться в складних життєвих обставинах;
- особи, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності;
- особи, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі у Революції Гідності;
- особи, які отримали легкі тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності.
Виплата матеріальної допомоги здійснюється департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації у встановленому законодавством порядку на рахунок заявника.
Для отримання матеріальної допомоги, заявником до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад або до комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, у тому числі членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності Київської обласної державної адміністрації подається заява з відповідним пакетом документів.
Для більш детальної інформації військовослужбовці, учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, члени сімей загиблих учасників АТО, а також родини героїв Небесної Сотні та учасники Революції Гідності можуть звертатися до управління соціального захисту населення Макарівської РДА за адресою: смт Макарів, пров. Гетьманський,2, каб.№15 або за телефоном (04578) 6-09-58 та 5-23-82.

Начальник управління Г.І. Невмержицький

Останнє оновлення на Четвер, 19 липня 2018, 10:42

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.