Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» та ТОВ «ЖАСМІ-ТРЕЙД

e-mail Друк PDF

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Фасівочка, вул. Володимирська, 51 В.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖАСМІ-ТРЕЙД» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Березівка, вул. Житомирська, 25.
Ці товариства повідомляють про те, що в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні неметанові леткі органічні сполуки: бензин та вуглеводні насичені, пропан та бутан. Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин по кожній АЗС складає до 1,5 т/рік.
Товариствами «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» та «ЖАСМІ-ТРЕЙД» розроблені документи у яких обґрунтовуються обсяги викидів, за результатами яких встановлено відповідність викидів нормативним. Усі викиди – у межах допустимих норм. Товариства гарантують при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного законодавства.
З метою реалізації прав громадськості на участь у процесі прийняття рішень з питань, що стосуються довкілля, Макарівська райдержадміністрація проводить збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з даного питання протягом 30 календарних днів.
Огрунтовані зауваження просимо надсилати за адресою: 08001, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 , тел. (04578) 5-14-44.
Оголошення товариства опубліковано в газеті «Час Київщини» від 22.06.2018 № 23(317).

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.