Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» та ТОВ «ЖАСМІ-ТРЕЙД

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Фасівочка, вул. Володимирська, 51 В.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖАСМІ-ТРЕЙД» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Березівка, вул. Житомирська, 25.
Ці товариства повідомляють про те, що в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні неметанові леткі органічні сполуки: бензин та вуглеводні насичені, пропан та бутан. Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин по кожній АЗС складає до 1,5 т/рік.
Товариствами «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» та «ЖАСМІ-ТРЕЙД» розроблені документи у яких обґрунтовуються обсяги викидів, за результатами яких встановлено відповідність викидів нормативним. Усі викиди – у межах допустимих норм. Товариства гарантують при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного законодавства.
З метою реалізації прав громадськості на участь у процесі прийняття рішень з питань, що стосуються довкілля, Макарівська райдержадміністрація проводить збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з даного питання протягом 30 календарних днів.
Огрунтовані зауваження просимо надсилати за адресою: 08001, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 , тел. (04578) 5-14-44.
Оголошення товариства опубліковано в газеті «Час Київщини» від 22.06.2018 № 23(317).

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.