Новини з с. Рожів

Який чудовий і загадковий вечір в ніч на Івана Купала. На протязі багатьох століть люди бережуть і передають із покоління в покоління пісні, міфи, легенди і обряди про це загадкове свято. Скільки людей за цей час намагалися знайти загадкову квітку папороті.
І ось у такий таємничий вечір жителі нашого села поспішали до нашого сільського Будинку культури на свято Івана Купала.
Під мелодійні звуки фанфар розпочалось музичне дійство. Ведучі свята Аліна Рибалка та Даша Йовенко тепло привітали всіх присутніх зі святом і запросили до слова голову Рожівської сільської ради - Чапіка Миколу Васильовича. Сільський голова сердечно привітав глядачів зі святом і розповів присутнім історію цього загадкового свята.
Далі концертну програму продовжили учасники художньої самодіяльності. Дитячий вокальний ансамбль «Мальви», який своїми піснями і запальними танцями зривали шквал аплодисментів вдячних глядачів. Також порадували глядачів Мирослава Кішоян, Каміла Ільків та Анна Назарець, які виконали жартівливу пісню «Кину кужель на полицю». Дуже зворушив всіх присутніх виступ двох сестричок - Вікторії Гулак і Діани Руденко з піснею «Ой пливи віночку» та дивовижна гра на бандурі Мирослави Кишоян.
А коли відбувся конкурс віночків, зал просто вибухав оваціями, таким чином підтримуючи кожну з учасниць, які сплели неймовірно красиві віночки з цілющими травами.
Також повеселив присутніх своїми усмішками наш поет-гуморист Борис Шульга.
На цьому вечір закінчився, а глядачі з вдячністю чекають на наступну концертну програму.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.