Новини з с. Рожів

e-mail Друк PDF

Який чудовий і загадковий вечір в ніч на Івана Купала. На протязі багатьох століть люди бережуть і передають із покоління в покоління пісні, міфи, легенди і обряди про це загадкове свято. Скільки людей за цей час намагалися знайти загадкову квітку папороті.
І ось у такий таємничий вечір жителі нашого села поспішали до нашого сільського Будинку культури на свято Івана Купала.
Під мелодійні звуки фанфар розпочалось музичне дійство. Ведучі свята Аліна Рибалка та Даша Йовенко тепло привітали всіх присутніх зі святом і запросили до слова голову Рожівської сільської ради - Чапіка Миколу Васильовича. Сільський голова сердечно привітав глядачів зі святом і розповів присутнім історію цього загадкового свята.
Далі концертну програму продовжили учасники художньої самодіяльності. Дитячий вокальний ансамбль «Мальви», який своїми піснями і запальними танцями зривали шквал аплодисментів вдячних глядачів. Також порадували глядачів Мирослава Кішоян, Каміла Ільків та Анна Назарець, які виконали жартівливу пісню «Кину кужель на полицю». Дуже зворушив всіх присутніх виступ двох сестричок - Вікторії Гулак і Діани Руденко з піснею «Ой пливи віночку» та дивовижна гра на бандурі Мирослави Кишоян.
А коли відбувся конкурс віночків, зал просто вибухав оваціями, таким чином підтримуючи кожну з учасниць, які сплели неймовірно красиві віночки з цілющими травами.
Також повеселив присутніх своїми усмішками наш поет-гуморист Борис Шульга.
На цьому вечір закінчився, а глядачі з вдячністю чекають на наступну концертну програму.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.