До уваги громадян! Своєчасно сплачуйте податок на нерухомість за отриманим податковим повідомленням-рішенням

Податок на нерухомість сплачується фізичними особами за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Фізичні особи — платники податків повинні сплачувати податки і збори, що встановлені Податковим кодексом, через установи банків та поштові відділення.
У разі якщо зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків і зборів, форма якої встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
Форму квитанції про прийняття податків і зборів, затверджено наказом № 714.
Крім того, для платників податків, зокрема фізичних осіб, передбачено можливість перегляду стану розрахунків з бюджетом щодо податків і зборів та сплати своїх податкових зобов’язань з використанням банківських карток за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника».