61152 людини зберегли час, замовивши довідку про несудимість онлайн

Сервіс онлайн-замовлення довідки про несудимість – документу, який щороку потрібен більше ніж 800 000 осіб, працює вже 9 місяців. За цей час ним скористалися 61 152 людини. Така статистика є прикладом ефективної діджиталізації державних послуг, одного з пріоритетів реформи сервісних центрів МВС. Переведення послуг в онлайн робить їх доступними, зручними та заощаджує нас час.
Запуск послуги Міністерства внутрішніх справ відбувся спільно з  Державним агентством з питань електронного урядування України за підтримки програми EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа.
Щоб замовити Довідку онлайн, необхідно:
зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua;
зареєструватися через ЕЦП або BankID;
заповнити форму, вказавши зручний СЦ МВС;
отримати повідомлення про готовність документу або перевірити  статус готовності довідки онлайн;
забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС, пред’явивши паспорт або документ, що його замінює.
Отримати довідку можна також у електронному варіанті, у разі якщо ви замовляєте її за допомогу ЕЦП.
Довідка про несудимість потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи при виїзді за кордон, участі в тендері, здійснення усиновлень і встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.
До кінця 2018 року сервісні центри МВС презентують нові послуги онлайн – зокрема, запровадження персонального  електронного кабінету власника авто.
Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС та знайти відповіді на поширені питання можна на сайті Головного сервісного центру МВС або на його офіційній сторінці в Фейсбук. За консультаціями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88.