Міжнародна програма «Діти Створюють Країну»

Програма “Діти Створюють Країну”
– це інструмент для формування спільноти свідомих активних дітей, поширення глобальних цілей сталого розвитку та цінностей відповідальних Землян.
– це платформа для обєднання, навчання та взаємодії активних однодумців з різних куточків світу, як для дітей, молоді, так і для експертів.
– це сторення фундаменту миру, любові та підтримки наступних поколінь.
В рамках програми відбуваються різні заходи, конкурси, активності.
Метою є об’єднання дітей та молоді різних країн щоб сформувати цінності відповідального громадянина Землі та поширити інформацію про глобальні завдання для збереження Планети.
Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення “споживачів” до моделі “творців”, які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.
Участь у програмі це чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь у заходах, навчаннях, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі.
Детальна інформація за адресою: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/