Про проведену виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у 2018 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»  управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації у 2018 році виплачена одноразова грошова допомога до 5 травня на загальну суму 1 995 005,00 гривень, з них:
-  52 особам з інвалідністю внаслідок війни I групи  - по 3 685,00 гривень кожному;
- 176 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи - по 3 265,00 гривень кожному;
- 61 особі з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи  - по 2 845,00 гривень кожному;
- 494 учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків - по 1 265,00 гривень кожному;
- 238  членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасникам війни і жертвам нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге  - по 630,00 гривень кожному;
- 534 учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільникам, іншим учасникам  боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - по 525,00 гривень кожному.
Особи, які не отримали грошової допомоги, зокрема ті, що набули статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” до 5 травня 2018 р. включно, мають право звернутися за нею до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня 2018 року.

Начальник управління Г.І. Невмержицький

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.