Громадські слухання з питань стану забезпечення охорони прав, свобод і інтересів громадян та забезпечення громадського порядку

14 червня заступник голови Макарівської районної державної адміністрації І.Рознай спільно з начальником Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області О.Кравчуком провели громадські слухання з питань стану забезпечення охорони прав, свобод і інтересів громадян, а також забезпечення громадського порядку в с. Бишів, Яблунівка та Чорногородка. В громадських слуханнях взяли участь голови вищезазначених сільських рад та жителі сіл.
Під час громадських слухань О.Кравчуком було доведено до відома присутніх оперативну обстановку та стан злочинності в населених пунктах, в яких відбулися слухання.
Крім цього в ході проведення громадських слухань було акцентовано увагу на вчинення шахрайських дій невідомими особами, які шляхом обману заволодівають коштами та цінними речами громадян. А також були розглянуті питання проведення профілактичних робіт з неповнолітніми особами з метою попередження вчинення правопорушень.
За результатами громадських слухань було проведено анонімне анкетування громадян про роботу дільничних офіцерів поліції.

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 14:47