Громадські слухання з питань стану забезпечення охорони прав, свобод і інтересів громадян та забезпечення громадського порядку

e-mail Друк PDF

14 червня заступник голови Макарівської районної державної адміністрації І.Рознай спільно з начальником Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області О.Кравчуком провели громадські слухання з питань стану забезпечення охорони прав, свобод і інтересів громадян, а також забезпечення громадського порядку в с. Бишів, Яблунівка та Чорногородка. В громадських слуханнях взяли участь голови вищезазначених сільських рад та жителі сіл.
Під час громадських слухань О.Кравчуком було доведено до відома присутніх оперативну обстановку та стан злочинності в населених пунктах, в яких відбулися слухання.
Крім цього в ході проведення громадських слухань було акцентовано увагу на вчинення шахрайських дій невідомими особами, які шляхом обману заволодівають коштами та цінними речами громадян. А також були розглянуті питання проведення профілактичних робіт з неповнолітніми особами з метою попередження вчинення правопорушень.
За результатами громадських слухань було проведено анонімне анкетування громадян про роботу дільничних офіцерів поліції.

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 14:47  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.