Державні закупівлі

Закон України "Про державні закупівлі"

Розяснення Міністерства економіки України до Закону України №2289-VІ "Про державні закупівлі"

Роз’яснення щодо державних закупівель

Постанова КМУ №666 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України"

Постанова КМУ №668 "Про затвердження Порядку погодження застосування процедури закупівлі в одного учасника"

Про утворення комітету з конкурсних торгів Макарівської райдержадміністрації

Про затвердження нового складу комітету з конкурсних торгів Макарівської райдержадміністрації (12.03.2015 №155)

Останнє оновлення на Середа, 23 листопада 2016, 11:14