Дайджест новин Уряду 13 червня 2018 року

Уряд напрацьовує подальші рішення щодо захисту чесного бізнесу і полегшення ведення підприємницької діяльності, – Володимир Гройсман

Глава Уряду про боротьбу з тіньовими схемами: Несправедливо, коли люди з невеликими доходами терплять, а дехто жирує

Уряд створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку

Кожна із вже створених ОТГ працює краще, ніж сільська або селищна рада, яка ще досі не об’єдналась, - Геннадій Зубко

Урядом прийнято рішення щодо надання постраждалим учасникам Революції Гідності прав на пільги, передбачені для учасників бойових дій

До переліку платників єдиного внеску додано членів фермерських господарств

Уряд направив 200 мільйонів гривень на компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І-ІІ групи

Уряд ухвалив рішення, які дають старт інноваційним підходам у сфері  РРО

Уряд доручив Держаудитслужбі провести аудит Антимонопольного комітету

Маємо остаточно передати тарифоутворення на органи місцевого самоврядування, - Геннадій Зубко

Департамент інформації та
комунікацій з громадськістю