Прийом громадян

13 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела особистий прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв)), соціального захисту (виплати коштів Копилівською сільською радою на поховання) та медичного забезпечення (протезування зубів для пенсіонерів).
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.