РОБОЧА ЗУСТРІЧ В КООПЕРАТИВІ «АГРОВЕСНА»

12 червня на території  садівничого підприємства, що знаходиться в с. Небелиця, 65-й км автошляху Київ-Житомир,  відбулась робоча зустріч за участю заступника міністра  аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, заступника голови Київської обласної державної адміністрації  Івана Турчака, заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Андрія Степановича, начальника відділу розвитку рослинництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Кирила Потапенка, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Олександра Нечая.
Директор кооперативу «Агровесна»  Олександр Ткачук ознайомив присутніх з роботою об’єднання, до якого входять десять сільськогосподарських підприємств, та системою менеджменту виробництва ягідної та фруктової  продукції за  новітніми технологіями.
АГРОВЕСНА – сучасне підприємство яке успішно розвиває сферу ягідництва у кооперації з 2011 року. Підприємство орієнтоване на об’єднання українських виробників ягід для забезпечення потреб кінцевого споживача внутрішнього і зовнішнього ринку якісним продуктом. Загальний розмір власних площ становить 500га. Підприємство спеціалізується на вирощуванні ягід: суниці садової та лісової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки, ожини; розмноженні та вирощуванні ліцензованого та сертифікованого посадкового матеріалу відомих та продуктивних сортів ягідних культур.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 07:35