Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

На початку червня відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засідання  комісії виносились  питання:
1) про надання пільг громадянам  за місцем фактичного проживання;
2) про призначення (відновлення) соціальних виплат з моменту їх припинення внутрішньо переміщеним особам;
3) про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин.
Комісією прийнято рішення щодо надання:
- пільг – 7 особам;
- призначення (відновлення) соціальних виплат з моменту їх припинення внутрішньо переміщеним особам – 85 особам;
- відновлення пенсій з моменту їх припинення внутрішньо переміщеним особам - 21 особі;
- державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин – 1 особі;
- державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин  у  розмірі 80% – 1 особі.
Відмовлено:
- у наданні права на призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам - 1особі;
- у призначенні державної соціальної допомоги при наявності конкретних обставин, що склалися в сім’ї – 1 особі.