Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд держслужбовців Київщини

9 червня в Ірпені відбудеться фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.
У змаганнях братимуть участь збірні команди держслужбовців з 25 районів Київщини.
Змагання проводитимуться у таких видах спорту як волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки. У всіх видах спорту, окрім футболу, візьмуть участь чоловіки та жінки.
Програма змагань:
Урочиста церемонія відкриття: 10:00
Початок змагань: 10:30 (волейболу, футбол, шахи, шашки, настільний теніс)
Нагородження переможців та призерів – по завершенню змагань.
Місце проведення:
- футбол – Центральний міський стадіон «Чемпіон» (вулиця Соборна, 183, місто Ірпінь)
- волейбол – ДЮСШ (вулиця Троїцька, 40, місто Ірпінь)
- настільний теніс, шахи, шашки – Центральний будинок культури (вулиця Соборна, 183, місто Ірпінь)
Переможці та призери змагань будуть визначатися в окремих видах спорту (шашки, шахи та настільний теніс окремо серед чоловіків та жінок) та  загальнокомандному заліку по райдержадміністраціям.
За результатами змагань буде формуватися збірна команда Київської області для участі в наступному, третьому етапі Всеукраїнської спартакіади.
Організатор заходу: управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації
Запрошуємо учасників проявити свої вміння, взявши участь у змаганнях, а гостей отримати задоволення від зустрічі зі спортом!

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 червня 2018, 23:02