Всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників»

e-mail Друк PDF

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників». Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
Метою акції є:
• презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
• навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;
• заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань. До  участі  у  заході  запрошуються  представники  громадських  об’єднань військово - патріотичного  виховання,  представники  ветеранських  організацій учасників АТО. Проведення заходу буде відбуватись в II етапи.

 

І етап. 04 липня - Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун.
• Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;
• Волонтерський сектор;
• Сектор спілкування з ветеранами АТО;
• Сектор відеопоказів;
• Сектор обміну інформації;
• Координаційний сектор;
• Навчальний сектор;
Робота в секторах:
• презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
• jбмін спогадами;
• показ відео сюжетів АТО;
• домедична допомога (майстер клас).
Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО».
II  етап.  05 липня - відвідування  учасниками  4  міст:  Бахмут,  Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.
• спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.
• Святкова  хода.
Участь  у  заходах  присвячених  дню  визволення м.Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.
Захід  «Донеччина  зустрічає  своїх  захисників»  організовано  Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох
днів 4 - 5 липня.
Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня). Поселення  у  наметовому  містечку  м.Краматорськ г.Карачун  можливо  не раніше  13.00  (4  липня).  Загальна  кількість  міст  для  поселення  у  наметовому містечку – 200  учасників.  Територія  дозволяє  взяти  участь  у  заході  з  власної наметом.
Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов'язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу "Інтерсіті", класів "Люкс" та "СВ" у потягах.Кошти  за  проїзд  повертатимуться  на  карткові рахунки  після  проведення заходу.
Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773.

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 червня 2018, 10:43  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.