Фонд соцстраху фінансує догляд за потерпілими на виробництві

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Віталій Нємцев, потерпілим на виробництві та членам їх сімей, окрім надання щомісячних страхових виплат, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області здійснюється фінансування повного спектру медичних та соціальних послуг, у тому числі лікування в разі нещасного випадку або профзахворювання.
За його словами, потерпілі на виробництві в разі потреби отримують за кошти Фонду послуги із лікування в закладах охорони здоров’я (у тому числі оперативні втручання, ендопротезування), реабілітаційне і санаторно-курортне лікування, протезування, лікарські засоби та вироби медичного призначення тощо.
Крім того за рахунок коштів Фонду фінансується надання спеціального медичного, постійного стороннього догляду, побутового обслуговування в залежності від потреби та ступеня обмеження життєдіяльності.
Він додав, що на ці цілі з початку року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області здійснило виплати на спеціальний медичний догляд для 24 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва (333,3 тис. грн.), на постійний сторонній догляд – 635,9 тис. грн. для 90 осіб, на побутове обслуговування – 313,8 тис. грн. для 89 потерпілих на виробництві.
Для порівняння, за аналогічний період 2017 року управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено виплати на спеціальний медичний догляд в сумі 276,9 тис. грн. для 24 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 532,7 тис. грн. для 93 осіб, на побутове обслуговування – 260,2 тис. грн. для 91 потерпілого на виробництві.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.