ДО ВІДОМА! Про перевезення пасажирів

20.02.2018 в Київській обласній державній адміністрації був проведений обласний конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації.
Відповідно до п.п. 2.2 п.2 наказу начальника управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації від 28 березня 2018 року №12-од «Про введення в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, від 20 лютого 2018 року» переможцями обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації стали:
- по маршруту № 778 Яблунівка – Київ АС «Дачна» - ПП «Базальт»;
- по маршруту № 771 Мотижин – Київ АС «Дачна» - ТОВ «Спецінтертранс».

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.