Пройшов І етап військово-патріотичної гри Джура (Сокіл)

e-mail Друк PDF

16 травня на базі ОЗНЗ Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відбувся І етап військово-патріотичної гри Джура (Сокіл). У змаганнях взяли участь 31 команда закладів освіти району. На святі присутніх привітали голова Макарівської райдержадміністрації Т. Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І. Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І. Рознай, представник організації Українського козацтва, співголова Народної координаційної ради громадських організації Макарівського району М. Оніщук, представники Макарівського районного військового комісаріату та Макарівської центральної районної лікарні.Призові місця за результатами гри посіли: 1 місце - Комарівське НВО, 2 місце - ОЗНЗ Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 місце - Гружчанське НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок".

Останнє оновлення на Четвер, 17 травня 2018, 11:50  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.