Пройшов І етап військово-патріотичної гри Джура (Сокіл)

16 травня на базі ОЗНЗ Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відбувся І етап військово-патріотичної гри Джура (Сокіл). У змаганнях взяли участь 31 команда закладів освіти району. На святі присутніх привітали голова Макарівської райдержадміністрації Т. Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І. Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І. Рознай, представник організації Українського козацтва, співголова Народної координаційної ради громадських організації Макарівського району М. Оніщук, представники Макарівського районного військового комісаріату та Макарівської центральної районної лікарні.Призові місця за результатами гри посіли: 1 місце - Комарівське НВО, 2 місце - ОЗНЗ Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 місце - Гружчанське НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок".

Останнє оновлення на Четвер, 17 травня 2018, 11:50

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні