До Дня вишиванки

В бібліотеці с. Мостище з нагоди Дня вишиванки була організована виставка "І на тім рушникові..." робіт народної майстрині Гринчук Софії Пилипівни (вишивані серветки, рушники, наволочка на подушечку). Також оформлені тематичні куточки: "Житності української хати" (дерев'на лопата, якою хліб в піч садовили, кочерга, рогач, чавуни, глиняні горшки, рубель, ступа, прялка лляний рушник, домотканна доріжка та тряпчяні кружки), "Славна Макарівська земля та її люди", "Краю мій гордість моя", "Газети і журнали читаю тому все знаю".
З піднесеним настроєм та у вишиваних сорочках на виставку завітали діти школи-інтернат.Їх радо зустріла бібліотекар Майя Василіна,яка провела екскурсію по бібліотеці розповідаючи про "життя закладу".Також в цей день мали змогу відвідати виставку колектив"Перлина краю" та жителі села.По закінченні Майя Василівна пригостила всіх солодощами.