До Дня вишиванки

e-mail Друк PDF

В бібліотеці с. Мостище з нагоди Дня вишиванки була організована виставка "І на тім рушникові..." робіт народної майстрині Гринчук Софії Пилипівни (вишивані серветки, рушники, наволочка на подушечку). Також оформлені тематичні куточки: "Житності української хати" (дерев'на лопата, якою хліб в піч садовили, кочерга, рогач, чавуни, глиняні горшки, рубель, ступа, прялка лляний рушник, домотканна доріжка та тряпчяні кружки), "Славна Макарівська земля та її люди", "Краю мій гордість моя", "Газети і журнали читаю тому все знаю".
З піднесеним настроєм та у вишиваних сорочках на виставку завітали діти школи-інтернат.Їх радо зустріла бібліотекар Майя Василіна,яка провела екскурсію по бібліотеці розповідаючи про "життя закладу".Також в цей день мали змогу відвідати виставку колектив"Перлина краю" та жителі села.По закінченні Майя Василівна пригостила всіх солодощами.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.