Прийом громадян

16 травня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями: аграрної політики та земельних відносин (затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які розташовані на території Бишівської, Небелицької та Наливайківської сільських рад), житлового господарства (оформлення спадщини на будинок в с. В.Карашин), соціального захисту населення (надання фінансової допомоги на оперативне лікування) та питання виплати коштів на поховання  Копилівською сільською радою.
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.