Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

11 травня 2018 року відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім‘ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На комісію виносились такі питання:
1. Про надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання.
2. Про призначення (відновлення) соціальних виплат з моменту їх припинення внутрішньо переміщеним особам.
3. Про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин.
4. Про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але не проживають, на фактично проживаючих  у домогосподарстві.
5. Про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності конкретних обставин що склалися в домогосподарстві (наявність договору оренди).

6. Про припинення субсидії на житлово-комунальні послуги за заявами громадян.
Комісією прийнято рішення щодо надання:
- пільг – 4 особам;
- призначення (відновлення) соціальних виплат з моменту їх припинення внутрішньо переміщеним особам – 38 особам;
- державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин – 6 особам;
- державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин  у розмірі 60%– 1 особі;
- субсидій на житлово-комунальні послуги при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але не проживають, на фактично проживаючих  у домогосподарстві – 12  особам;
- субсидій на житлово-комунальні послуги при наявності конкретних обставин що склалися в домогосподарстві (наявність договору оренди) - 1 особі.
Відмовлено:
- у наданні права на призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам - 2особи;
- у призначенні державної соціальної допомоги при наявності конкретних обставин, що склалися в сім’ї – 1 особі.
Припинено  субсидію на житлово-комунальні послуги за заявами одержувачів - 54особам.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 15:11