Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходи

Лише за останній тиждень індивідуальні домогосподарства та ОСББ отримали більше 127 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень минулого року (120,2 млн грн. виданих «теплих кредитів»).
Вражає той факт, що попит ОСББ на програму державної підтримки при утепленні не вщухає.
Зокрема, за тиждень 107 ОСББ залучили 27 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках. Це удвічі більше, ніж за увесь травень 2017 року (82 ОСББ отримали 11,6 млн грн. кредитів) та у 20 разів більше, ніж у травні 2016 року (16 ОСББ одержали 1,3 млн грн. кредитів).
Всього минулого тижня видано:
• на утеплення індивідуального житла – 3201 кредит на суму 98,2 млн  грн;
• на термомодернізацію багатоповерхівок – 107 кредитів обсягом 27 млн. грн.;
• на придбання твердопаливних котлів – 69 кредитів на суму майже 2 млн. гривень.
Попит на Урядову програму пояснюється можливістю отримати чимале співфінансування на заходи з енергоефективності і у результаті заощаджувати кошти на комунальних послугах.
«Також, звертаю увагу усіх охочих, що на сьогодні за сприяння Держенергоефективності місцевою владою розроблено та впроваджено 136 місцевих програм співфінансування «теплих кредитів» (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). Скористайтеся нагодою отримати подвійну та навіть потрійну компенсацію: з державного та місцевих бюджетів», - закликав Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності