Всеукраїнський фестиваль повітроплавання “Мамо, я вдома”

e-mail Друк PDF

11-13 травня 2018 року в с. Колонщина Макарівського району Київської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль повітроплавання “Мамо, я вдома”. Головна турбота для кожної матері — це здорове та безпечне майбутнє дітей. Отже, фестиваль здорового способу життя, краси та патріотичних почуттів до ще однієї — спільної для ввсіх неньки - України має стати подарунком усім українським матерям. Організатор — громадська спілка “Українське повітроплавне товариство”.
Наш фестиваль абсолютно новий удосконалений формат масового заходу, який об'єднає феєричне шоу аеростатів, змагання пілотів і наземний ярмарок різноманітних захоплень, де будуть представлені більше сорока спортивних, творчих та розважальних локацій. “Цей піднебесний парад повітряних куль позиціонує повітроплавання у новому для України напрямку, в якому звичні показові змагання та виступи пілотів трансформуються не просто в культурний рух на глибоких творчих засадах, а й несуть глибоке соціальне забарвлення. Повітроплавство, як видовищний вид спорту, має бути підтримане як авіаційною державою, якою є Україна, так і всіма громадянами, що поділяють ідеї здорового способу життя”, - розповідає Сергій Скалько, президент громадської спілки “Українське повітроплавне товариство”. Основною метою, яку ставлять перед собою організатори фестивалю, є не просто популяризація здорового способу життя, а прагнення привернути увагу суспільства до цього виду спорту, розвіяти міфи про його небезпечність та заявити про необхідність підтримки повітроплавання і на державному рівні, й усіма верствами суспільства, як це відбувається в країнах зарубіжжя.
Київська земля — колиска слов'янської цивілізації — багата природою та історичними пам'ятками, має чим здивувати бажаючих осягнути її красу з висоти пташиного польоту.
Колонщина, як місце проведення фестивалю, повною мірою задовольнить учасників та гостей. Насамперед, тут знаходиться база та відбуваються тренування українських пілотів, саме тут — єдине місце в Україні, де професійно готують не тільки вітчизняних повітроплавців, але й представників зарубіжжя. Краєвиди та інфраструктура села, яке майже наблизилось до європейського зразка, приємно здивують всіх гостей.
Фестиваль відбудеться за підтримки та під патронатом народного депутата України Руслана Сольвара, Макарівської районної державної адміністрації та Колонщинської сільської ради, тож всі його учасники мають відчути гостинність Макарівської землі.
Цьогорічна назва фестивалю виникла в зв'язку із святкуванням в цей період Дня матері — свята, що проводиться в Україні з 2000 року у другу неділю травня, а в найближчий час має стати основним державним “жіночим святом”.
У програмі фестивалю — видовищні підйоми повітряних куль перед заходом сонця, в нічне небо, вечірні спортивно-змагальні польоти, виступи повітряних гімнастів, нічне шоу повітряних куль, концерт учасників художньої самодіяльності Макарівщини, українських зірок естради, майстер-класи, ярмарок та тригодинна нічна дискотека під відкритим небом. Музичні композиції у стилі джаз-рок, art-рок і trip-hop будуть виконані під вогняний акомпанемент повітряних куль, що злітають у небо!
Фестиваль розпочнеться о 12:00 год. на стадіоні с. Колонщина.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.