Інформація про наявність вакантних місць в райдержадміністрації

Інформація про наявність вакантних місць станом на 01.10.2018

Назва посади
1 Заступник голови райдержадміністрації
2 Спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації
3 Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (тимчасова вакансія)
4 Начальник відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації
5 Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку (тимчасова вакансія)
6 Головний спеціаліст – бухгалтер служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
7 Спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
8 Економіст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління фінансів
9 Економіст бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації
10 Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення апарату райдержадміністрації
11 Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації
12 Головний спеціаліст – експерт з умов праці відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення  управління соціального захисту населення райдержадміністрації
13 Спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення  управління соціального захисту населення райдержадміністрації (тимчасова вакансія)
14 Заступник начальника управління – начальник відділу  прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації (тимчасова вакансія)
15 Спеціаліст відділу  прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації
16 Головний спеціаліст відділу формування виплатних документів управління соціального захисту населення райдержадміністрації (тимчасова вакансія)
17 Головний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення райдержадміністрації
. .

Ознайомитись з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (постанова КМУ №169 від 15.02.2002) можна в розділі "Нормативна база" нашого сайту.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 жовтня 2018, 14:41