Інформація про наявність вакантних місць в райдержадміністрації

Інформація про наявність вакантних місць станом на 01.06.2019

Назва посади
1 Заступник голови райдержадміністрації
2 Спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації
3 Начальник відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації
4 Начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації
5 Головний спеціаліст – бухгалтер служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
6 Спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
7 Економіст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління фінансів
8 Економіст бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації
9 Спеціаліст відділу прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації
10 Спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення райдержадміністрації
11 Начальник відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації
12 Головний спеціаліст державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Ознайомитись з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (постанова КМУ №169 від 15.02.2002) можна в розділі "Нормативна база" нашого сайту.

Останнє оновлення на Середа, 26 червня 2019, 11:36