Інформація про наявність вакантних місць в райдержадміністрації

Інформація про наявність вакантних місць станом на 01.08.2019

Назва посади
1 Голова адміністрації
2 Заступник голови райдержадміністрації
3 Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації
4 Спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації
5 Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації
6 Начальник відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації
7 Адміністратор відділу адміністративних та дозвільних процедур райдержадміністрації
8 Головний спеціаліст – бухгалтер служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
9 Провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації
10 Спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
11 Головний спеціаліст-бухгалтер відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації
12 Економіст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління фінансів
13 Економіст бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації
14 Начальник відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації
15 Головний спеціаліст відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Ознайомитись з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (постанова КМУ №169 від 15.02.2002) можна в розділі "Нормативна база" нашого сайту.

Останнє оновлення на Середа, 14 серпня 2019, 21:06