Інформація про наявність вакантних місць в райдержадміністрації

Інформація про наявність вакантних місць станом на 02.01.2019

Назва посади
1 Заступник голови райдержадміністрації
2 Спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації
3 Головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації (тимчасова вакансія)
4 Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (тимчасова вакансія)
5 Начальник відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації
6 Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку (тимчасова вакансія)
7 Головний спеціаліст – бухгалтер служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
8 Спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
9 Економіст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління фінансів
10 Економіст бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації
11 Спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи райдержадміністрації
12 Начальник відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Ознайомитись з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (постанова КМУ №169 від 15.02.2002) можна в розділі "Нормативна база" нашого сайту.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2019, 11:48