Керівництво райдержадміністрації

Керівник апарату –
Фока Олена Василівна

5-19-70

Розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату Макарівської районної державної адміністрації

СЕМЕНОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

голова Макарівської районної державної адміністрації

1973 року народження, громадянка України, уродженець с. Вербка Крижопільського району Вінницької області, освіта вища, у 1997 році закінчила Національний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія», у 2010 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління” та у 2011 році здобула спеціальність “Правознавство” у ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом”

Трудову діяльність розпочала у липні 1991 року року тепличницею в цеху закритого ґрунту радгоспу “Совки”. У зв'язку з реорганізацією радгоспу, у липні 1999 року переведена на посаду тепличницею сільськогосподарського комплексу “Совки” агрокомбінату “Пуща-Водиця”.
З липня 2001 року зарахована учнем індивідуально-бригадного учнівства в магазин “ТНН” с. Ясногородка Бишівського споживчого товариства, а з жовтня 2001 року починає працювати продавцем даного магазину.
З грудня 2003 року по квітень 2006 року займає посаду директора ТОВ “Єдність”.
У квітні 2006 року обрана на посаду Ясногородського сільського голови. У листопаді 2010 року знову обрана на посаду Ясногородського сільського голови. У жовтні 2015 року достроково припиняє свої повноваження рішенням сесії Ясногородської сільської ради VІ скликання від 06 жовтня 2015 року № 392, у зв'язку з прийняттям розпорядження Президента України від 05 жовтня 2015 року № 734/2015-рп “Про призначення Семенової Тетяни Миколаївни на посаду голови Макарівської районної державної адміністрації”.
Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2007року № 825 присуджена Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.
Заміжня, має двох дітей.

БАГІНСЬКА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

перший заступник голови Макарівської районної державної адміністрації

1967 року народження, громадянка України, уродженка с. Алакурті Кандалакшського району Мурманської області, освіта вища, у 2000 році закінчила Академію державної податкової служби України за спеціальністю “Облік та аудит”.

Ірина Анатоліївна свій трудовий шлях розпочала у серпні 1986 року, працюючи бухгалтером колгоспу «Полісся» в с. Тайки Ємільчинськинського району Житомирської області. Далі, з грудня 1988 року, починає працювати бухгалтером Макарівського Райкоопзаготпром Макарівського РПО.
З липня 1995 року стає головним бухгалтером Державної податкової адміністрації в Макарівському районі, а у січні 1997 року займає посаду старшого державного податкового інспектора, головного державного податкового інспектора ДПІ у Макарівському районі.
У грудні 2003 стає начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Макарівському районі. З листопада 2006 року працює заступником начальника інспекції – начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Макарівському районі. У лютому 2009 року призначена на посаду першого заступника начальника ДПІ у Макарівському районі. З червня 2012 року  -   начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Макарівському районі, а з червня 2013 року — головний державний інспектор Макарівського відділення Ірпінської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.
Розпорядженням голови Макарівської райдержадміністрації від 11 лютого 2016 року № 18-к призначена на посаду першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації.
Є депутатом Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області.
Заміжня, має доньку.

РОЗНАЙ ІВАН ЮРІЙОВИЧ

заступник голови Макарівської районної державної адміністрації

1975 року народження, громадянин України, уродженець с. Руське Поле Тячівського району Закарпатської області, освіта вища, у 1999 році закінчив Національний аграрний університет, здобувши спеціальність «Захист рослин», кваліфікація вчений агроном по захисту рослин

Іван Юрійович свій трудовий шлях розпочав у квітні 1995 року учнем електрика МВВТП «Орбіс» у м. Київ. З жовтня 1995 року по квітень 1996 року працює продавцем ТОВ «ФОРТУНА С&К», м. Київ. З квітня 1996 року по по лютий 1999 року займає посаду інженера з постачання ВКФ «ОРБІТА», м. Київ. З березня 1999 року по березень 2016 року працює завідувачем складу ПП «КУПАВА», м. Київ. Також в цей період за сумісництвом займає посаду директора ТОВ «ОАЗІС СІТІ».
Відповідно до розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації № 66-к від 29 квітня 2016 року призначений на посаду заступника голови Макарівської райдержадміністрації.

ФОКА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

керівник апарату Макарівської районної
державної адміністрації

1972 року народження, громадянка України, уродженка смт Макарів Київської області, освіта вища, у 1994 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю – російська мова та література, у 2009 році - Національну академію державного управління при Президентові України.

Фока Олена Василівна свою трудову діяльність розпочала у 1993 році на посаді вчителя літератури народів світу Гавронщинської неповної середньої школи Макарівського району Київської області. З вересня 1998 року по липень 2004 року – методист райметодкабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації. З вересня 2004 року по вересень 2005 року-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Макарівської райдержадміністрації. З вересня 2005 року по червень 2006 року – заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Макарівської райдержадміністрації.
З червня 2006 року по цей час працює на посаді керівника апарату Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 серпня 2018, 15:13