Пройшло чергове засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

12 березня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації.
На порядку денному були опрацьовані питання патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, прийняття статутів територіальних громад, дотримання виконання Закону України “Про відходи”, зокрема сортування сміття за видами матеріалів, а також розділ його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне,  повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату, надання якісних послуг громадянам на внутрішньо районних та міжміських маршрутах, діяльності ТОВ “ОВОСТАР” (наявність очисних споруд з метою запобігання екологічної небезпеки для навколишнього середовища).
В роботі засідання взяв участь заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, начальник охорони ВП “Макарів” ТОВ “ОВОСТАР” С.Проценко, військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремов та співголова Народної координаційної ради громадських організацій Макарівського району М.Онищук.
За результатами роботи громадської ради було рекомендовано відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації взяти за основу районну Програму з національно-патріотичного виховання на 2018-2020 роки, представлену на засіданні, для внесення доповнень, корективів та подачі на розгляд сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області; провести засідання “круглого столу” за участю керівництва району, голів сільських, селищних рад, представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації щодо обговорення типового Статуту територіальної громади населеного пункту, розробленої громадськими організаціями району, для подальшого його впровадження в життя.
Стосовно питання, яке турбувало жителів с. Калинівка щодо  наявності очисних споруд з метою запобігання екологічної небезпеки для навколишнього середовища ТОВ “ОВОСТАР” начальник охорони ВП “Макарів” ТОВ “ОВОСТАР” С.Проценко повідомив, що розпочалися роботи з реконструкції очисних споруд підприємства, до яких задіяне науково-інженерно-промислове ТОВ “Екофлок, що займається проектуванням, виготовленням, монтажем та вводом в експлуатацію нових та реконструкцією наявних очисних споруд. Основні види робіт будуть проведені через тиждень-два, в залежності від погодних умов. На даний час запах від діяльності підприємства значно зменшився, про що підтвердили жителі населеного пункту.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.