Апаратна нарада

12 березня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання відновлення житлового будинку в с. Новосілки, в якому стався вибух та пожежа, стану проходження паводку, враховуючи погодні умови, зокрема технічного стану великокарашинського водосховища, введення з мін до чинного законодавства щодо ідентифікації свиней, які вирощуються на продаж, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та техногенної обстановки в районі тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко та начальника районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні