Конкурс «Кращий державний службовець»

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 започатковано проведення з 2008 року щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Всеукраїнський Конкурс проводиться серед державних службовців в двох номінаціях, «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
Необхідні умови для участі в Всеукраїнському Конкурсі в номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них - на керівних посадах не менш як один рік. В номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менш як два роки. В конкурсі можуть брати учать державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.
Для участі в 1-му турі Конкурсу в двох номінаціях запрошуються державні службовці, які відповідають зазначеним вище вимогам.
Державні службовці подають Організаційному комітету районної державної адміністрації наступні документи встановленої форми:
- заява про участь у Конкурсі;
- копія особової картки державного службовця встановленого зразка;
- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;
- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).
Перший тур Всеукраїнського конкурсу проводиться з 01 березня до 28 квітня. Оргкомітет райдержадміністрації розглядає подані документи претендентів на участь у 1-му турі конкурсу та приймає рішення щодо допуску їх до участі у Конкурсі.
Переможці та лауреати 1-го туру конкурсу оголошуються Оргкомітетом районної державної адміністрації до 28 квітня п.р. Переможці 1-го туру можуть брати участь у 2-му турі Конкурсу, який відбуватиметься на обласному рівні.
За детальною інформацією звертайтесь до Макарівської районної державної адміністрації за тел. 5-15-64