Соціальний захист громадян в осінньо-зимовий період

За оперативною інформацією Українського гідрометеорологічного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій в ніч з 27 та 28 лютого 2018 року в області очікується зниження нічної температури до -25º морозу та сильні снігопади, та з метою попередження переохолодження громадян, осіб похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних, та з метою забезпечення своєчасного надання допомоги вищезазначеній категорії громадян, управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації та територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено ряд заходів.
Для запобігання переохолодження громадян, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, безпритульних осіб, які проживають на вулиці, в парках, підвалах, під’їздах будинків, на період погіршення погодних умов створені бригади соціального патрулювання соціальними робітниками. Бригадами будуть першочергово перевірятися усі місця можливого перебування безпритульних (теплотраси, підвали, горища, ринки, а/вокзали, нежитлові будинки тощо). Введено цілодобовий контроль за чергуванням відповідальних осіб.
Для запобігання переохолодження громадян, осіб похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних відкриті пункти обігріву, що знаходиться за адресою:
- управління соціального захисту населення Макарівської РДА, пров. Гетьманський, 2; з 8.00 до 17.00 години (понеділок – п’ятниця);
- Макарівський районний територіальний центр соціального обслуговування, вул. Піонерська, 15-а, смт Макарів години з 8.00 до 17.00 (понеділок – п’ятниця);
- Макарівський районний територіальний центр соціального обслуговування с. Грузьке, вул. Шевченка, 13-г години з 8.00 до 17.00 (понеділок–п’ятниця);
- 32-ДПРЧ, вул. Богдана Хмельницького, 1, смт Макарів цілодобово;
- Макарівська ЦРЛ вул. Богдана Хмельницького, 56, смт Макарів цілодобово;
- Бишівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини вул. Гагаріна, 41, с. Бишів цілодобово;
- 50-ДПРП с. Бишів, вул. Гагаріна, 41 цілодобово.