Соціальний захист громадян в осінньо-зимовий період

e-mail Друк PDF

За оперативною інформацією Українського гідрометеорологічного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій в ніч з 27 та 28 лютого 2018 року в області очікується зниження нічної температури до -25º морозу та сильні снігопади, та з метою попередження переохолодження громадян, осіб похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних, та з метою забезпечення своєчасного надання допомоги вищезазначеній категорії громадян, управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації та територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено ряд заходів.
Для запобігання переохолодження громадян, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, безпритульних осіб, які проживають на вулиці, в парках, підвалах, під’їздах будинків, на період погіршення погодних умов створені бригади соціального патрулювання соціальними робітниками. Бригадами будуть першочергово перевірятися усі місця можливого перебування безпритульних (теплотраси, підвали, горища, ринки, а/вокзали, нежитлові будинки тощо). Введено цілодобовий контроль за чергуванням відповідальних осіб.
Для запобігання переохолодження громадян, осіб похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних відкриті пункти обігріву, що знаходиться за адресою:
- управління соціального захисту населення Макарівської РДА, пров. Гетьманський, 2; з 8.00 до 17.00 години (понеділок – п’ятниця);
- Макарівський районний територіальний центр соціального обслуговування, вул. Піонерська, 15-а, смт Макарів години з 8.00 до 17.00 (понеділок – п’ятниця);
- Макарівський районний територіальний центр соціального обслуговування с. Грузьке, вул. Шевченка, 13-г години з 8.00 до 17.00 (понеділок–п’ятниця);
- 32-ДПРЧ, вул. Богдана Хмельницького, 1, смт Макарів цілодобово;
- Макарівська ЦРЛ вул. Богдана Хмельницького, 56, смт Макарів цілодобово;
- Бишівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини вул. Гагаріна, 41, с. Бишів цілодобово;
- 50-ДПРП с. Бишів, вул. Гагаріна, 41 цілодобово.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.